Ať už jsem se v minulosti věnoval čemukoliv, vždy šlo s činností ruku v ruce také psaní. Od střední školy jsem psal povídky do časopisů, dlohou dobu jsem tvořit webový magazín o fotografování, nějaké texty jsem psal i sportu a v současnosti se obsahově starám o několik internetových stránek. Ač jsem ještě na střední škole měl určité problémy s pravopisnými pravidly, praktickým psaním strach z mateřského jazyka přešel.

Copywriting

Mít originální a čtivé texty je základ jak pro vlastní web tak i pro propagační a odkazové články. A nejde jen o web. Letáky, billboardy či vizitky musí být smysluplné a musí zaujmout. Když nezaujmou, jako by nebyly. Jestli se nechcete se zněním a vymýšlení obsahových textů na webové stránky, tiskových materiálů, PR článků, katalogů či slogany trápit sami, mohu Vám pomoci.

Spisovatelství

Následující text není ani tak o tom, co Vám mohu nabídnout, ale spíše malé vysvětlění, jak jsem se dostal ke psaní

Se psaním jsem začal na střední škole, kde jsem díky slohovým cvičením vyrovnával nelichotivé známky z dějin literatury. Z různých slohových cvičení jsem postupně přešel na humorné povídky, které jsem psal několik roků a zásobil jimi např. vydavatelství Trnky-Brnky. Díky dalším koníčkům jako fotografování či tvorba webů jsem psal různé odborné články pro internetové magazíny. Když jsem si následně založil nakladatelskou živnost, ucelené věci jsem vydal jako e-knihy. V současné době mám rozepsané i další knihy a hledám čas na jejich dopsání.