Bannery pro Livali

Jednou z posledních referencí je sada bannerů pro aplikaci Livali. Musím se přiznat, že jsem tuto službu dosud neznal, což je škoda. i to je důvod, proč o bannerech nyní píši.

Zadání

Jelikož je Livali poměrně nová služba, řeší její provozovatelé marketing. A jedním z logicých kroků jsou bannerové kampaně. mým úkolem byla vytvořit sadu deseti nejpoužívanějších bannerů pro Google Ads a Sklik. Vizuální styl mě korespondovat s webovou prezentací a aplikací. Na bannerech mělo být nějaké jídlo, logo a slogan „Aplikace, kde lidé vaří lidem“. 

Návrhy

Abychom sladili vzhled, vybral jsem jako základní velikost 300 x 300 px, pro kterou jsem vytvořil tři návrhy:

Finální vzhled

Jako základ pro další tvoření byl zadavatelem vybrán návrh č.1 s tím, že jsem přidal tlačítko výzvy k akci a mírně upravit rozložení. Po odsouhlasení jsem vytvořil i zbývající velikosti bannerů. Ty vypadají následovně:

bannery Livali

O aplikaci Livali

Livali je mobilní aplikace, kde lidé vaří lidem. Díky aplikaci Livali se můžete najíst od domácích kuchařů ve Vašem okolí, a to vše na principu jídla s sebou. Pokud jste však vášniví kuchaři a rádi vaříte pro ostatní, nebo se vám stalo, že jste toho navařili až moc, můžete jídlo v aplikaci nabídnout svému okolí.

Jsi 80. čtenář tohoto článku. Díky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 30 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..