Levné webové stránky

Levné webové stránky s největší pravděpodobností uvítá každý začínající živnostník i podnikatel. Samozřejmě je tato varianta vhodná i pro velké firmy, které se na trhu pohybují několik let. Řeč je o hotovém řešení, kdy si stačí objednat jeden z několika balíčků. Záležet bude na tom, zda se chystáte spustit čistě jen firemní prezentaci nebo internetový obchod. Balíček se rozděluje podle prostoru na serveru. Dále i možnost využít různé speciální funkce. Pochopitelně čím dražší balíček je, tím máte větší prostor na serveru. Jak jsme uvedli, využít můžete i další důležité funkce pro web, včetně internetového obchodu.

Levné webové stránky

Hotová řešení nabízí kompletně hotové internetové stránky. Vy si objednáte pouze doménu, na které chcete web provozovat a šablonu. Jednou z těchto firem nabízející hotová řešení je i Webnode. Ta má přednastavené šablony. Na výběr tak máte z několika desítek šablon. Ty jsou většinou rozděleny podle oboru podnikání. Šablony obsahují i různé obrázky a texty. Vše se dá ovšem upravit podle sebe. Výhodou hotového řešení je fakt, že nepotřebujete žádné znalosti v programování. Dokonce nebudete potřebovat ani služby odborníka.

Vše zvládnete sami. Internetové stránky se dají prostřednictvím služby Webnode dokončit i do jednoho týdne. Je potřeba však počítat s roční platbou za provoz. Tato částka se bude odvíjet od vybraného tarifu. Pro příklad uvedeme nejčastěji objednávaný balíček. Ten stojí přibližně 1.500,- Kč za 1 kalendářní rok. Dále musíte připočítat částku za doménu. U společnosti Webnode zaplatíte přibližně za doménu .CZ dalších 500,- Kč. Když si však vezmete, že se tato částka platí pouze jednou ročně, budete s námi souhlasit v tom, že se nejedná o vysoké sumy. Budete-li podnikat úspěšně, částku máte během necelého měsíce zpátky.

Hotová řešení nabízí výhody

V čem spočívají hlavní výhody hotového řešení internetových stránek? Bezpochyby hlavní výhodou je jednoduchost. Vyberete si vyhovující tarif, doménu a šablonu. Jakmile se internetové stránky spustí, doslova si je podle svých požadavků naklikáte. Jak bylo řečeno, hotová řešení u společnosti Webnode nevyžadují žádné programatorské znalosti. Doslova se jedná o levné webové stránky s jednoduchým ovládáním.

Jsi 584. čtenář tohoto článku. Díky.

Jak začíná Vražedkyně?

První kapitola z knihy Vražedkyně k přečtení zdarma. Pokud se nebojíš, přečti si, jak začínají mé detektivky.


Přečíst ukázku zdarma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..