Povídka: Den s reklamou

Každé ráno snídám s novou. Poté si vyčistím třemi snadnými a rychlými pohyby svoje zuby, abych je měl zdravé a silné po celý život. Poté jsem se umyl mýdlem a dopřál si tak malý luxus pro každý den. Jelikož jen na těchto základech můžete stavět. Ačkoliv se časy mění, tradice přetrvávají. Tudíž i já si vychutnám jedinečnost okamžiku na záchodě, kde to voní svěžím lesním kvítím. Rázem jsem poznal, co je to nejčokoládovější čokoláda.

Ačkoliv se mi to hnusí, do práce se musí. Ale jelikož jsem už za život pochopil, že radost se skrývá v tofifé, vyšel jsem z domova s nadšením. Venku padal sníh a byl ještě bělejší než bílý, jako by ho někdo vypral v arielu. Při čekání na zastávce jsem si zapálil cigaretu, abych poznal jak chutná Amerika. Ale za chvilku jsem ji musel típnout, jelikož už mi přijížděl autobus. Přitom stále tolik chuti a už tak málo času. S autobusem je to totiž ta nejlepší jízda na ledu.

V práci jsem si chtěl uvařit kávu pro chvíle pohody, ale žádnou pohodu jsem nenašel, tak jsem zkusil, co dokáže čaj. Náhle jsem pocítil hlad. Vzpomněl jsem si, že babička mi opět s sebou přibalila hodně Monte. Po příchodu z práce jsem musel nakoupit, a jelikož pečení je radost, s obrovským nadšením jsem si upekl bábovku. Protože si vybírám jen to nejlepší, abych měl více ze života, táhlo mě to do hospody. Pivo světové značky osvěží váš dech a navíc je to denní dávka vitamínů. Poté jsem zkusil jednu lehkou petru, abych si dokázal, že to dokážu. Já to mám například rád v sedě, protože jen s novou fantazií od Danone, záleží jen na mně.

Pak už jsem musel chvátat domů. Musel jsem stihnout ještě ručně vyprat na valše. To víte, vodní kámen to je prevít, ten mi rozbil pračku. Žena ode mne totiž utekla fofrem mondeo. Ale jen gou, jen gou a už žádné měsíční poplatky. Poté jsem si pustil svou českou televizi, jelikož nova nás baví a navíc je to prima. Rázem mi došlo, že když den odchází, Johny Wolker přichází. Klidně jsem ho pustil dovnitř, jelikož večer chutná a ráno pomáhá. Únava působila stále intenzivněji a už jsem chtěl dělat chřupy-chřup. Ustlal jsem si postel, protože nevlezu tam, kde není krásně měkoučko a vzal si na sebe plenky Pampers, abych mohl spát nerušeně celou noc.

Chceš si přečíst další povídky? Celkem 55 jich je v této knize:

Jsi 1570. čtenář tohoto článku. Díky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 30 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..