Šablona pro grafiku Youtube kanálu ke stažení

Vytvořil jsem šablonu, která usnadňuje přípravu grafiky pro youtube kanál. Není třeba hledat rozměry ani zkoumat viditelnost z jednotlivých zařízení. Veškeré důležité požadavky jsou zaneseny v šabloně.

O šabloně

Jedná se o soubor .psd s přednastavenými velikostmi a vodítky pro přípravu grafiky pro Youtube kanál. Soubor obsahuje i náhledy zobrazení pro jednotlivé zařízení.

Šablona obsahuje vložené „inteligentní objekty“ pro snadnou přípravu potřebných materiálů.

Inteligentní objekt profilové foto je přednastaven pro přípravu profilového obrázku. Pro profil je nastaven požadovaný rozměr i náhled pro kulaté oříznutí systémem.

Druhým vloženým prvkem je grafika kanálu, který slouží pro přípravu grafického pozadí. V souboru jsou vyznačeny technické požadavky velikostí pro jednotlivé zařízení (počítač, mobil, tablet, tv) a k tomu jsou připraveny vodítka i pomocné vrsty pro náhledy jednotlivých velikostí.

Jak soubory editovat?

Šablona je v souboru *.psd a editovat tedy jde v jakémkoliv programu, který s tímto typem souborů pracuje. Z placených např. Adobe Photoshop či zdarma on-line bez jakékoliv instalace například nástrojem photopea.com

Přehled verzí

Soubor průběžně upravuji a vylepšuji. Pokud si soubor zakoupíte, jsou pro vás veškeré vylepšení zdarma. Soubor měl již tyto verze:

  • 2.0: Předělání šablony do jednoho souboru. přidány náhledy pro jednotlivá zařízení a návod k použití
  • 1.1: Drobná úprava vzhledu
  • 1.0: První verze obsahující dva jednotlivé soubory pro profil a pozadí
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Toto není jediná šablona, kterou jsou pro usnadnění práce vytvořil. podívejte se i na ostatní grafické soubory k prodeji.

Jsi 596. čtenář tohoto článku. Díky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 30 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..