Zvučný příběh Aneb Ti naši písničkáři jsou tolik hezký, tak hezký

Posadil jsem svůj ROZKROCK na svůj HARLEJ, oblékl si ČERNÝ, dlouhý KABÁT a vyrazil. Má motorka je celá NEREZ a TURBO motor tak tichý, že nebylo slyšet ani MUK, jen kolem mě byl slyšet ŠUM SVISTU. Je to dobrý stroj. ŠLAPE TO. Jel jsem na MAXIM TURBOLENC, přes Lipno, souMAREŠtě přes ORLÍK , až na Moravu. Byla tma. Protože jsem měl zaPLÍ HALogeny, viděl jsem jak kolem projela MALÁ, dlouhá LOKOMOTIVA, kolem prolétl MIG 21 a do lesa zaběhl TUČNÝ, velký NEDVĚD a za ním SMOLÍK pacholík, MŇÁGA A ŽĎORP. No prostě BRUTUS. ,, To NEŘEŽ“, řekl jsem si a jel do města a to rovnou do hospody na ALKEHOL.

Putika nebyla z nejlepších. Zanesené POTRUBÍ a po stole mi lezli BABOUCI a dokonce i ŠKWOR, takže spíše připomínala ZOO. Objednal jsem si celou láhev, a když byla DOPITA, tak jsem si to VYČÍTAL. U stolu se mnou seděl nějaký cizinec, asi SLOVÁČEK, a vedl se mnou KLIDNÉ ŘEČI. Taková TICHÁ DOHODA o ničem, a tak jsem na něj hodil BOBEK a vyšel do ulic. V tom se na mě vrhl nějaký ŽLUTÝ PES. Byla to asi DOGA a v mé duši nastal CHAOZZ. Zuby měl jak BÍLÁ , ostrá JAHELKA a roztrhal mi kalhoty. Celá jedna NOHAVICA byla rozervaná. ,,Her GOTT!“, povzdechl jsem si naHLAS. Koupil jsem si HAŠLERky, protože mi byla ZÍMA, dal si pražený popKORN a chtěl sehnat NOVOTNÝ kalhoty. Měli zavřeno, a tak jsem si uSTŘIHAVKAl i tu druhou nohavici a měl kraťasy.

Náhle proti mně šli nějaké HOLKI. Vypadali jak ZOOMBIE ze záhrobí. Byly asi PŘÍBUZNÍ, nejspíše TŘI SESTRY. Ta nejmenší, to byla TLUSTÁ BERTA, ta druhá vypadala, že její přímí předci jsou BRONTOSAUŘI a ta třetí, to byla LUCIE. Ta by z nich trochu ušla, ale jen taková ZNOUZECTNOST. S tou jsem se vydal na procházku a ona cestou jedla CITRON, což bylo dost E!E. V parku rostla DRUHÁ TRÁVA a na nebi zářil v úplňku LUNETIC. Vyprávěla mi SUCHÝ vtipy a já dělal HA-HA. Byla původem MORAVANKA. Náhle dostala kašel, A-TAK šla shánět TABLETKY. Já se jí mezitím schoval za WANASTOVI VJECY. Musel jsem se WOHNOUT, abych se dobře KRYL, jenže mě vylekal BRABEC a já použil KATAPULT a přelétl i to PLEXISklo na pozemek, kde bydleli TATA BOYS, což nebyli žádní FEŠÁCI. Jeden z nich, KRYŠTOF, šel po mě. V jedné ruce měl 200 ZBRANÍ a v druhé se leskla kovová HŮLKA. Jeho boty byli těžké, jak TĚŽKEJ POKONDR a byli oBUTY až ke kolenům. DIVOKEJ BILL až moc a mě DONUTIL odejít. Odcházel jsem jako KRÁL, pomalu a rozvážně, jenže na mě vyběhla LAURA A JEJÍ TYGŘI a já náhle utíkal rychle jak ČERNOCH až jsem skončil v řece. Jelikož celá naše rodina byli PLAVCI, tak jsem se zachránil.

Tou řekou jsem ale doplaval až na FinLAND A tam mě zatkli za neoprávněné překročení hranice. Tak tu sedím a mé srdce ŽAL MA Nad tím, co se stalo, ale já vím, že jednou se dostanu na OLYMP I Co, třeba i dál a zase poznám, co je to SVOBODA.

Chceš si přečíst další povídky? Celkem 55 jich je v této knize:

Jsi 445. čtenář tohoto článku. Díky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 30 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Jak začíná Vražedkyně?

První kapitola z knihy Vražedkyně k přečtení zdarma. Pokud se nebojíš, přečti si, jak začínají mé detektivky.


Přečíst ukázku zdarma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..